By wiedzieć więcej.

W jaki sposób ubrać się w rozmiarze XXL

W butikach odzieżowych dziewczyny puszyste bądź choćby te, z figurą która odbiega od powszechnie przyjętego ideału, mogą czuć się dyskryminowane. Wszystkie oferowane ciuchy są często w smukłych rozmiarach, więc dla klientek puszystych zostają jedynie bazar bądź butiki XXL. W szczególności jeśli jest to nastolatka, która chce się poczuć i wyglądać atrakcyjnie – ma możliwość by czuć się źle widząc w sklepach jedynie maleńkie rozmiary, szczególnie gdy coś ładnego jej wpadnie w oko.

Jednakże ostatnio utworzonych zostało sporo marketów które oferują najmodniejsze, ciekawe, kobiece ciuchy dla kobiet, jakie mają szerszy rozmiar. Pośród nich znaleźć można sukienki, spodnie, płaszcze czy bluzki damskie, wprost z wybiegów mody jak również ze stron czasopism o modzie. Są również kolekcje utworzone właśnie dla tzw. pań puszystych, przyszykowane poprzez najlepszych projektantów. Jednakże prócz poszukiwania ciekawych, ładnych kreacji, ważne jest coś jeszcze, o czym trzeba pamiętać – że istnieją triki, za sprawą których możemy się wizualnie wyszczuplić, zatuszować niedoskonałości i podkreślić zalety. Każda kobieta, jaka chciałaby zakamuflować niedoskonałości we własnej sylwetce, powinna je poznać.

Warto pamiętać, że bardzo ważne są desenie. Bluzki damskie które wykonane są z materiału w poziome pasy, na pewno wizualnie pogrubiają – należy wskutek tego unikać ich. Za to pionowe pasy, obojętnie jakiej szerokości sprawią, iż dana koszula wydłuży nas oraz wyszczupli naszą sylwetkę. Kolory – kolejny naprawdę ważny element ubrania. W wypadku sylwetki otyłej należy nabywać barwy stonowane, granatowe lub czarne sukienki, śnieżnobiałe bluzki lub koszule. Są one spokojne, zharmonizowane, nie przyciągają uwagi. Na pewno ważny jest również wzór ciuchów. Warto, by bluzka była szeroka, a spodnie dopasowane jednakże nie zbyt wąskie – żeby wyróżnić to, co się nam podoba, a skryć pod luźnym okryciem grupy brzuch lub dużą pupę. Oprócz tego korale, szal, czy przebojowa torba- i na pewno zrobimy na wszystkich wielkie wrażenie. Polecamy: dodatki krawieckie.